Schody Chudziński - facebook Schody Chudziński - instagram Schody Chudziński - youtube
Pobierz katalog catalogue-icon

Warianty i dodatki

Zamawiając schody w naszej firmie, mają Państwo możliwość wyboru dodatkowych elementów, które wzbogacą wygląd schodów. Jest to nie tylko rodzaj drewna, z którego wykonujemy schody, ale także dobór odpowiednich dodatków. Należą do nich szkło, stal nierdzewna, elementy kute lub też kamień.

Typ schodów i gatunek drewna, z którego są wykonane w dużej mierze definiuje charakter i wygląd balustrady.

Możliwości jest niemało. Oprócz tradycyjnych słupków i tralek w rozmaitych kształtach, proponujemy Państwu również balustrady szklane, dające znakomity efekt wizualny i pasujące do niemal każdego typu schodów.

Balustrada szklana doda wnętrzu lekkości i nowoczesności.

Nie przytłoczy i niepotrzebnie nie zasłoni naszej przestrzeni. Jest nie tylko efektowna, ale też trwała. Szklana balustrada zapewni innowacyjność i elegancję. Można ją połączyć z poręczą drewnianą lub ze stali nierdzewnej, bądź pozostawić bez poręczy, wszystko zależy od gustu i potrzeb klienta.

Przykłąd balustrady szklanej - Chudziński Schody

Przykład balustrady laserowej - Chudziński Schody
Doskonały efekt przyniesie także balustrada laserowa.

Nieograniczone możliwości dzisiejszej techniki obróbki laserowej dają ogromne pole do popisu przy wyborze wycinanego wzoru.

Ażurowy motyw balustrady wycinany jest w blasze i malowany proszkowo na wybrany z wzornika kolor. Istnieje także możliwość jej wzbogacenia o elementy drewniane dopasowane do schodów.


W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór tradycyjnych słupków i tralek.

Pomimo klasycznej formy i standardowych kształtów, sprawdzą się one doskonale w balustradach większości typu schodów. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru ich kształtu. Oczekiwany efekt uzyskujemy łącząc kształt, kolor i rodzaj materiału wybranych elementów z odpowiednim typem schodów.
Wbrew powszechnej opinii, że tralki są już przeżytkiem i coraz mniej się ich stosuje przy projektowaniu i produkcji schodów, istnieje grupa klientów, którzy nie wyobrażają sobie innego rozwiązania w swoich domach. Uzyskany efekt może pozytywnie zaskoczyć świeżością i znakomitym połączeniem klasyki z nowoczesnością.

Przykład balustrady tradycyjnej - Słupki i tralki
Przykład balustrady tradycyjnej - Słupki i tralki
Przykład balustrady tradycyjnej - Słupki i tralki
Balustrady tradycyjne - Słupki i tralki
Balustrady tradycyjne - Słupki i tralki