Schody Chudziński - facebook Schody Chudziński - instagram Schody Chudziński - youtube
Pobierz katalog catalogue-icon

Typy schodów

Schody policzkowe - Chudziński Schody

Schody policzkowe

Konstrukcja schodów policzkowych gwarantuje nie tylko wspaniały wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. To sprawdzone rozwiązanie o stabilnej konstrukcji, gdzie stopnie wykonane są z drewna i umieszczone w policzkach nośnych. Szeroki wybór gatunków drewna umożliwia idealne dopasowanie do wnętrza, a także stanowi doskonały element dekoracyjny. Dodatkową zaletą schodów policzkowych jest niewielka ilość zajmowanego miejsca.

WIĘCEJ

Schody dywanowe - Chudziński Schody

Schody dywanowe

Cechą charakterystyczną schodów dywanowych jest brak policzków, stopnie montowane są do elementów nośnych i łączone z podstopniami specjalnymi śrubami. Elementy schodów dywanowych muszą być masywne, gdyż mają konstrukcję samonośną i wymagają dużej sztywności. Wykonane z wysokiej jakości materiałów stanowią piękny element wykończeniowy o minimalistycznej formie. Biegi schodów dywanowych mogą być i proste i zabiegowe czy wachlarzowe – w zależności od pomieszczenia i wymagań klienta.

WIĘCEJ

Schody na beton - Chudziński Schody

Schody na beton

Schody na beton to jeden z popularniejszych typów schodów i bardzo często stosowany. Główną ich zaletą jest wygodne użytkowanie – są ciche i nie dudnią jak schody o konstrukcji samonośnej.
Schody tego typu są solidne, bezpieczne i eleganckie. Wymagają jednak bardzo dokładnych pomiarów konstrukcji betonowej. Schody betonowe obkłada się drewnem z rodzimych gatunków, ale także egotycznym, co daje znakomity efekt aranżacyjny.

WIĘCEJ

Producent schodów drewnianych Białystok, Warszawa, Gdańsk, Olsztyn.