Schody Chudziński - facebook Schody Chudziński - instagram Schody Chudziński - youtube
Pobierz katalog catalogue-icon

Firma

Szanowni Państwo,

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Od 1994 roku konsekwentnie realizujemy główny cel naszej działalności, którym jest zbudowanie silnej marki, kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie usług stolarskich. Dbając o najwyższą jakość zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje umiejętności. Nasze schody są efektem pracy zarówno naszych pracowników jak i klientów, których życzenia, pomysły i uwagi wdrażamy w realizowane inwestycje.

Firma Chudziński Schody specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie schodów, począwszy od doradztwa, projektowania poprzez wykonanie i montaż.

Ponadto, oferujemy możliwość zakupu schodów do samodzielnego montażu.
Posiadamy nowoczesną stolarnię, lakiernię oraz suszarnię. Pracujemy m. in. na maszynach sterowanych numerycznie przy użyciu programu Compass, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w dogodnych terminach.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadana wiedza pozwalają nam na usatysfakcjonowanie najbardziej wymagających klientów, również tych, którzy myślą o rachunku ekonomicznym.

Chudziński Schody | Schody drewniane Białystok, Warszawa, Olsztyn
Chudziński Schody | Schody drewniane Białystok, Warszawa, Olsztyn
Chudziński Schody | Schody drewniane Białystok, Warszawa, Olsztyn
Oferujemy Państwu schody policzkowe, grzebieniowe, na beton, dywanowe, wspornikowe oraz na konstrukcji metalowej. Do produkcji używamy drewno dębowe, jesionowe, bukowe oraz gatunki egzotyczne. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną, w tym bejcowanie oraz wykończenie powierzchni użytkowych lakierami lub olejami najwyższej klasy. Nasze produkty wzbogacamy na Państwa życzenie o szkło, stal nierdzewną, kamień oraz kowalstwo artystyczne. W zakresie usług ślusarskich oraz kowalskich współpracujemy ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami. Współpraca z lokalnymi zakładami, dla których jesteśmy głównym zleceniodawcą, jest dla nas gwarancja szybkiej i terminowej realizacji zamówień, a także bezpośredniego wpływu na jakość wykonanych prac.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz do firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej na rynku niemieckim. Jesteśmy liderem w projektach indywidualnych oraz systemowych.

Na schody udzielamy 2 letniej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie Europy.

Schody Białystok, Warszawa, Gdańsk, Olsztyn – Producent schodów drewnianych